SIPROTEC COMPACT

رله های جریانی و ولتاژی زیمنس

رله های جریانی و ولتاژی زیمنس- SIPROTEC COMPAC کاملاً مناسب برای محافظت در سیستم های توزیع و صنعت ، با حداقل نیاز به فضای .
دستگاه های جمع و جور  SIPROTEC طیف گسترده ای از کارکردها را در یک ساختار شگفت آور و یک فضای کامپکت فراهم می کنند. چه به عنوان محافظت اصلی و چه به عنوان حفاظت پشتیبان.
رله های جریانی و ولتاژی زیمنس- SIPROTEC COMPAC عملکرد محافظتی را برای هرگونه خطای قابل تصور فراهم می کند. و حتی می تواند کارهای بیشتری انجام دهد از جمله عملکردهای کنترل ، اتوماسیون و نظارت در پست پشتیبانی می کند.

مهد نیرو کنترل آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در خصوص رله های جریانی و ولتاژی زیمنس- SIPROTEC COMPAC می باشد. لطفا جهت تماس با ما کلیک نمایید
رله های جریانی و ولتاژی زیمنس- SIPROTEC COMPAC

رله های جریانی  زیمنس 

SIPROTEC COMPACT 7SJ80

رله جریانی فیدر- SIPROTEC COMPACT- 7SJ80- مهد نیرو کنترل

رله های SIPROTEC 7SJ80 را می توان برای محافظت از فیدر از شبکه های ولتاژ بالا و متوسط با یک نقطه اتصال زمینی با مقاومت کم ، ایزوله شده یا یک نقطه خنثی جبران شده استفاده کرد.
این رله تمام توابع مورد نیاز برای رله پشتیبان  رله دیفرانسیل ترانسفورماتور دارا می باشد. دارای توابع حفاظت انعطاف پذیر است و تا ۲۰ عملکرد حفاظتی توسط کاربر می توان  ایجاد شود. 

کاتالوگ

 

رله های ولتاژی زیمنس

SIPROTEC COMPACT 7RW80

رله جریانی فیدر- SIPROTEC COMPACT- 7SJ80- مهد نیرو کنترل

SIPROTEC 7RW80 یک رله چند منظوره برای اتصال به ترانسفورماتورهای ولتاژ و قابل استفاده در سیستم های توزیع ، ترانسفورماتورها و ماشین های الکتریکی است.
اگر SIPROTEC Compact 7RW80 هرگونه انحراف از ولتاژ ، فرکانس یا مقادیر بیش از حد مجاز را تشخیص دهد ، مطابق مقادیر تعیین شده پاسخ خواهد داد. 
کاتالوگ